O firmie

Zespół RummyRoyal
RummyRoyal jest firmą oferującą możliwość opartej na umiejętnościach gry w różne rodzaje remika online. W przeciwieństwie do hazardu, gdzie wynik gry zależy od losu, gry oparte o umiejętności są całkowicie legalne w USA - tak jak gry oferowane przez RummyRoyal.

2012 RummyRoyal. All Rights Reserved. rummyroyal.com is a site of Redfinger Trading Limited.

RummyRoyal z dumą dostarcza swoim członkom zaawansowane oprogramowanie do gry. Nasz niezawodny zespół obsługi klientów i finansów uzupełnia oferowane przez nas optymalne połączenie usług pomocy, zapewniających naszym członkom wszelkie potrzebne informacje i wsparcie.

RummyRoyal
Remik jest absolutnym klasykiem wśród gier karcianych opartych na umiejętnościach, teraz oferowanym przez RummyRoyal! Weź udział w stale narastającej remikowej manii online. Rozwijaj umiejętności ciesząc się magicznym środowiskiem stworzonym przez RummyRoyal i graj absolutnie za darmo lub skorzystaj z możliwości gry na pieniądze.

RummyRoyal jest pierwszą i jedyną internetową społecznością miłośników remika, gdzie można brać udział online w prawdziwych partiach z udziałem wielu graczy - nawet czterech graczy jednocześnie. Dołącz do tysięcy graczy z całego świata i weź udział w emocjonujących grach i turniejach z udziałem wielu graczy, gdzie można wygrać prawdziwe pieniądze!

Wypróbuj nasze gry
Oferowane przez nas supernowoczesne oprogramowanie do gry w remika oparte na technologii flash integruje najbardziej zaawansowaną, nowatorską technologię i doskonałą grafikę. Poznaj nasze gry.

Oprogramowanie RummyRoyal można pobrać bez żadnych opłat, w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca.

McAfee Secure sites help keep you safe from identity theft, credit card fraud, spyware, spam, viruses and online scams